Szybki Zając Coursing

W przedostatni weekend odbyły się zawody Szybkiego Zająca – ostatnie w tym roku wyścigi terenowe, Finał Pucharu Polski, którego byliśmy współorganizatorami i sponsorami. W sumie zgłosiło się blisko 130 wszystkich ras chartów w tym 12 charcików włoskich, co jest naprawdę świetnym wynikiem.

Zawody odbyły się w malowniczym miejscu – w Borkach Wielkich. Na miejscu, przez trzy dni w pocie czoła pracowali nasi przyjaciele – ekipa Szybkiego Zająca, troszcząc się o jak najwyższy poziom wydarzenia. Na zawodach reprezentowały nas dwa psy – Chartbeat Don Ciro (Cirko) i Chartbeat Free Hugs (Kimi), niestety chłopaki się trochę pogubili i nie ukończyli pierwszej tury. Serdecznie gratulujemy natomiast wszystkim zwycięzcom!

Wracamy wiosną przyszłego roku z treningami, na które przede wszystkim zapraszamy charciki włoskie, ale także inne rasy chartów, a nawet „niecharty”. Będzie okazja sprawdzić swoje psy i być może wpaść po uszy w nową pasję. Poszukujemy jeszcze lepszego miejsca i zbieramy siły na organizację kolejnych imprez. Szczegóły będą się pojawiać na profilu Zająca na fb. Zapraszamy!