Torowe Mistrzostwa Polski 2017

charciki wloskie na torze

Zula ponownie Mistrzynią! W sobotę na Szombierkach w Bytomiu odbyły się Torowe Mistrzostwa Polski. Zgłoszone były cztery charciki włoskie, w tym dwie nasze dziewczyny. Na 280m torze dały z siebie wszystko, co zresztą było widać.

W rozbiegach Fifi biegła z numerem trzecim, a Zula z czwartym. Na metę, jako pierwsza dobiegła Zulka z czasem 22,91s, co oznacza, że jej średnia prędkość wyniosła blisko 44 km/h. W finałach dziewczyny poprawiły swoje czasy. Absolutną liderką wyścigu została Zula. Wygrywając zawody dostała swoje kolejne już CCWC i została Torową Mistrzynią Polski 2017, co oznacza, że w tym roku ponownie zgarnęła oba tytuły wyścigowe (torowy i coursingowy) – co jest cudownym, kolejnym historycznym momentem i jej wspaniałym dokonaniem. Fifi jako druga, została Torową Wicemistrzynią Polski 2017 i na tych zawodach, jako trzeci pies z naszego teamu i trzeci charcik włoski w Polsce, zakończyła Krajowy Championat Wyścigów Chartów!

W sobotę biegła również Taffy, która zrobiła licencję torową – to już nasza czwarta dziewczyna, która będzie mogła brać udział w wyścigach torowych. Treningowo puściliśmy również siostry Umę i Uhurę, mamy więc całkiem spore nadzieje, że nasz biegający team w przyszłym roku się powiększy.

charcik wloski torowe mistrzostwa polski


charcik włoski torowa mistrzyni polski 2017


charciki włoskie wyścigi


charcik włoski wyścigi


charcik włoski
charcik włoski w biegu
charcik włoski w biegu

Brak komentarzy

    Skomentuj