Trzy wystawy na Litwie

To był kolejny, wyjątkowo udany dla nas weekend. Spędziliśmy go na Litwie, na trzech wystawach – klubówce i dwóch międzynarodowych. W dużej stawce charcików włoskich nasze dziewczyny poradziły sobie doskonale, a my wróciliśmy do domu z kolejnymi tytułami.

26.05.2017 w piątek odbyła się Klubowa Wystawa Chartów. tego dnia pokazywała się nasza mała Uma. Dostała ocenę wybitnie obiecującą i zajęła lokatę 2/4, Taffy w młodzieży 2/3.

27.06.2017 w sobotę na Litwie odbywała się ogromna, prestiżowa Międzynarodowa Wystawa 'BALTIC WINNER 2017′ – w rasie ponad 30 charcików włoskich. Taffy pokazała się przepięknie i została doceniona przez szwedzką sędzinę Panią Brigittę Svarstad. Dostała ocenę doskonałą, zajęła lokatę 1/3, zdobyła Zwycięstwo Młodzieży i zaszczytny tytuł BALTIC Junior Winner’ 2017.

28.06.2017 w niedzielę w wystawie międzynarodowej udział wzięły dwa nasze charciki włoskie. Sędziowała Pani Vija Klucniece – niezwykle drobiazgowa, dokładna i surowa. Taffy zajęła lokatę 1/2, uzyskała Zwycięstwo Młodzieży, została też Najlepszym Junior w Rasie i zakończyła Młodzieżowy Championat Litwy. Rhumba w klasie otwartej – 1/3, CAC i resCACIB, przechodzący po interchampionce w pełny CACIB. Tym samym Rumba zakończyła dorosły Championat Litwy.

Brak komentarzy

    Skomentuj