Ubranka dla charcików 2022/2023

Ubranka dla charcików włoskich na nadchodzący sezon 2022/2023 są już dostępne w sklepie Wear.Chartbeat. Pierwsza część kolekcji to funkcyjne bluzy z printami i kurtki wykonane z nowej generacji Softshellu®.

Na ten moment dostępnych jest aż jedenaście różnych wzorów bluz z długim rękawem wykonanych z najwyższej jakości materiału – elastycznej, niezwykle przyjemnej w dotyku tkaniny, wykorzystywanej w ludzkiej odzieży sportowej. Tkanina funkcyjna jest oddychająca i utrzymująca ciepło. Posiada bardzo cienkie włókno, jest więc lekka, jednocześnie chroni przed wilgocią odprowadzając ją na zewnątrz. Bluza została zaprojektowana tak, aby jak najlepiej dopasować się do sylwetki charcika włoskiego i nie krępować ruchów psa. Posiada podwójne zapięcie pod brzuchem, a w kołnierzu otwór na podpięcie smyczy.

Osiem wzorów kurtek dla charcika włoskiego zostało wykonanych z tkaniny Softshell® nowej generacji z membraną poliuretanową i apreturą wodoodporną. Tkanina ta jest wykorzystywana w wysokiej jakości ludzkiej odzieży outdoorowej – jest wodo i wiatroodporna. Kurtki dodatkowo są poszyte oddychającym polarem. Kurtka posiada pasek zapinany pod brzuchem na supermocny rzep. Wysoki kołnierz z otworem na podpięcie smyczy pełni rolę kaptura, można go tez wywinąć na zewnątrz.

Już za kilka dni w sklepie pojawią się nowe polarowe bluzy i nasza totalna nowość – zimowe kombinezony z wodoodporną membraną. Bardzo wygodne, ciepłe a zarazem lekkie, standardowo wykonane z najlepszych tkanin dla sportowców.

Ubranka dla charcików 2022/2023 to bardzo starannie uszyte bluzy i kurtki, które mają być lekkie, wygodne, ale zarazem spełniać swoje funkcje ocieplające i chroniące przed wiatrem czy deszczem. W sklepie pojawiło się też trochę ubranek z czeskiego DG – między innymi wodoodporne kurtki i polarowe bluzy.