Ubranka dla charcików włoskich – jesień 2018

ubranka dla charcików włoskich

W sklepie Wear.Chartbeat pojawiła się już w całości pierwsza kolekcja bluz i kurtek dla charcików włoskich. Nadchodzący sezon zapowiada się równie kolorowo, jak poprzedni. Tej jesieni w naszym sklepie dominować będą oryginalne wzory zamknięte w charcikowych sylwetkach.

Kolekcja bluz pod nazwą 'IGGY’ to łącznie siedem wesołych printów. Wśród nich między innymi geometryczne kształty, dziewczęce różyczki, kosmiczne galaxy, czy wojskowe moro.

Kolejna część kolekcji pod tytułem 'WHAT THE folk’ to ubranka dla charcików włoskich inspirowane naszymi ukochanymi łowickimi wzorami. Siła wzoru – siła regionu, czyli tradycyjne, folkowe klimaty.

Bluzy są wykonane z najwyższej jakości materiałów używanych w odzieży sportowej. Podszyte jak zwykle miękkim polarem tak, aby charcikom było w nich ciepło i komfortowo.

Bluzy dla charcików włoskich idealne sprawdzą sie podczas pierwszego jesiennego ochłodzenia – są wygodne i nie krępują ruchów. Dostępne w pięciu rozmiarach, tak, aby umożliwić ich najlepsze dopasowanie. Softshellowe kurtki są natomiast nieprzemakalne i wiatroodporne – idealne na jesienne deszcze.

Ale to nie koniec, szykujemy jeszcze kolejne niespodzianki i nowe produkty, które niebawem pojawią się w sklepie Wear.Chartbeat. Wkrótce pojawią się również kurtki dla dużych chartów!

Zapraszamy do sklepu WEAR.CHARTBEAT

oryginalne ubranka dla charcików włoskich
bluza dla charcika