Ubranka i obroże do wyprawek

Małe charciki włoskie zaczęły właśnie przychodzić u nas na świat, więc dzisiaj chwalimy się jeszcze cieplutkimi produktami, które w tym roku trafią do wyprawek naszych maluchów. Kompletowanie zestawów dla szczeniąt, to zawsze bardzo ekscytujący moment, a w tym roku wybraliśmy kilka wyjątkowych i oryginalnych propozycji, które na pewno spełnią oczekiwania nowych właścicieli – ale o tym wkrótce.

Od kiedy istnieje Wear.Chartbeat szczenięta otrzymują na start ubranka wykonane przez nas. Tym razem uszyliśmy wygodne, polarowe bezrękawniki, głównie w pudrowym i szarym kolorze oraz lekkie kolorowe koszulki na lato – wszystkie w rozmiarze XS, aby właściciele szczeniąt mogli z nich korzystać, jak tylko charcik włoski rozpocznie pierwsze, poważniejsze spacery.

Do tego przygotowaliśmy kolorystycznie dobrane zestawy – obroże i smycze z niezniszczalnej taśmy Biothane®. To produkt, który posłuży charcikom przez lata – sami ich używamy, zwykle w ekstremalnych warunkach (najczęściej są narażone na piach i wodę), a wciąż wyglądają jak nowe. Zestawy są przepiękne i doskonale pasują do bluz.

Tym razem do wyprawek mamy też zamiar dorzucić ubranka z zaprzyjaźnionego, czeskiego DG DogGear – mikro bluzy dla szczeniaczków i mega ciepłe polary wytrzymujące każdą pogodę. Nie możemy się doczekać, kiedy wręczymy nasze wyprawki pierwszym właścicielom, a to tylko ich mała część.