Ubranko dla charcika – Jesień 2020

ubranko dla charcika

Ubranko dla charcika włoskiego to często nieodzowny element jesiennych i zimowych spacerów. Charcik nie ma podszerstka, a miejscami ma zupełnie gołe ciało. Charciki włoskie z reguły nie przepadają za chłodem, deszczem i wiatrem. Niestety nadchodzą właśnie takie dni, więc w sklepie Wear.Chartbeat jak co roku pojawiła się nowa kolekcja ubranek dla charcików włoskich. Edycja jest limitowana.

Ubranko dla charcika

W tym sezonie wygodne bluzy dresowe dla charcików włoskich są wykonane z grubej, mięsistej i bardzo ciepłej dresówki. Jest ona grubsza, niż w poprzednich latach, dodatkowego efektu nadaje jej aksamitne wykończenie. Oryginalne wzory na tkaninach zostały oczywiście wydrukowane specjalnie dla Wear.Chartbeat. Bluzy dodatkowo podszyte są miękkim, kolorowym polarem. Podwójna warstwa tkaniny pełni rolę doskonałej izolacji. Delikatnie zmieniony i dopracowany został krój ubranka, co sprawia, że bluza świetnie układa się na charcikowym ciałku.

Ubranko dla charcika

Ubranko dla charcika sprawdzi się podczas chłodnych poranków i wieczorów, deszczowych dni, pierwszych przymrozków, późną jesienią i oczywiście zimą. Wysoki kołnierz chroni szyję przed zimnem, a przylegający do ciała krój pozwalają zatrzymać ciepło. Bluzy zostały zaprojektowane tak, aby nie krępowały ruchów psa podczas chodzenia i biegania. Każda bluza została wyposażona w odblaskowy element wszyty w kołnierz i otwór na podpięcie smyczy do obroży. Ubranka są łatwe w praniu, nie niszczą się – wiele charcików używa je przez dobrych kilka sezonów.

Ubranko dla charcika

W tym sezonie w sklepie pojawi się w sumie 9 wzorów ubranek – w tym UNICORN series – słodkie, pastelowe bluzy. Kolorowe wzory powinny trochę rozweselić jesienną szarugę. Będą też oczywiście ubrania DG – kurtki, bluzy z długimi rękawami oraz kombinezony na zimę. W produkcji są również dwa rodzaje kolorowych, lekkich kurtek z ortalionu – podobnych do tych sprzed kilku sezonów.

Niedługo pojawią się również nowy wzór legowisk – norek, które idealnie sprawdzają się podczas jesienno-zimowych dni, bo charciki włoskie uwielbiają się w nich zakopywać. Do sklepu wróciła też pełna rozmiarówka TRE PONTI. Wygodne i bardzo lekkie szelki dla charcika włoskiego są produkowane we Włoszech i są dostępne w siedmiu wzorach i czterech charcikowych rozmiarach.

Ubranko dla charcika