Wear.Chartbeat – kolekcja wiosenna

Co prawda do wiosny jeszcze chwila, ale wierzymy, że już za kilka tygodni zacznie się robić trochę cieplej, a temperatura pozwoli na dłuższe charcikowe spacery. Jak co roku przygotowaliśmy kolekcję wiosennych ubranek dla charcików włoskich – tym razem zupełnie wyjątkową.

Wyjątkowa jest przede wszystkim tkanina, którą wypatrzyliśmy na targach tekstylnych. Swoją strukturą przypomina dresy najlepszych sportowych firm. W kolekcji znalazło się w sumie dziewięć wzorów tkanin – wydrukowanych według naszych pomysłów, specjalnie dla Wear.Chartbeat. Dzięki temu ubranka są jeszcze bardziej oryginalne i wyjątkowe. Bluzy podszyliśmy cieńszym, niż dotąd polarem, brzuch jest natomiast mniej elastyczny, dzięki czemu bluza idealnie dopasowuje sie do korpusu niczym druga skóra – stąd nazwa tej serii 'second skin’.

Do tego ulepszona rozmiarówka – jeszcze więcej rozmiarów do wyboru, od charcikowego szczeniaka, po niewielkiego whippeta. Mamy nadzieję, że to pozwoli jeszcze lepiej dopasować ubranko do psa. Problem mogą mieć jedynie tęższe charciki włoskie, które wagą odbiegają od standardu – w tym celu przy rozmiarach podaliśmy również orientacyjną wagę psa. W każdym rozmiarze powstały dosłownie pojedyncze sztuki – dlatego spotkanie na spacerze psów w tym samych ubrankach będzie praktycznie niemożliwe 😉 Obecnie pracujemy nad softshell’owymi kurtkami – również z oryginalnymi wzorami. będą gotowe na przełomie marca i kwietnia.  

Brak komentarzy

    Skomentuj