Wesołych Świąt!

W tym roku nasze święta będą bardzo domowe i bardzo psie. Oprócz Wigilii z rodziną, mamy zamiar zakopać się na kilka dni z całym naszym stadkiem pod kołdrami. Z napalonym kominkiem i w asyście zupy grzybowej nadrobimy Netflix’owe braki, a w ruch pójdzie trochę zakurzona ostatnio konsola. To też ostatni moment, by wykorzystać zaległy urlop i oddać się słodkiemu nicnierobieniu.

Całym teamem Chartbeat życzymy Wam Wesołych Świąt! Podobnie jak u nas – pysznych, leniwych, spokojnych i rodzinnych. Uważajcie na ości i czy przypadkiem nie spadła Wam na podłogę jakaś cebula albo czekolada. Bezpiecznych, psich podróży i żeby obyło się bez niezapowiedzianych wyskoków do wetów! Bo wiadomo, jak coś ma się dziać, to się stanie w weekend lub w święto.

Niech 2023 rok będzie łaskawszy i spokojniejszy – tego wszystkim Wam i sobie życzymy. Po tak długim czasie, z tyloma nagromadzonymi trudnościami, wszyscy zasługujemy na oddech. Wierzymy, że nowy rok ten oddech przyniesie i nie poskąpi okazji do mniejszych lub większych sukcesów. My z naładowanymi bateriami, odwagą i nadzieją wkroczymy w 2023!