Wyprawki dla maluchów Z, A i B (2)

Już jutro pierwsze nasze szczenię – suczka Bubbles Blast opuści hodowlę i pojedzie do swojego nowego miejsca, a w niedzielę pożegnamy się z dziewczynkami Zizi i Aquą. Do połowy czerwca zresztą, nasz dom opuści już w zasadzie większość tegorocznych maluchów – to zawsze bardzo ważny, trochę stresujący i intensywny dla nas moment, kiedy brakuje czasu dosłownie na wszystko.

Podczas ostatnich przygotowań i pakowania rzeczy dla szczeniąt, zrobiliśmy kilka zdjęć wyprawek, które maluchy zabiorą do swoich docelowych domków. Dzięki partnerom, z którymi współpracujemy, każde szczenię dostanie na start różne zestawy karm i suplementów – w tym olej, preparat na stawy i odporność, czy probiotyki. Oczywiście w wyprawkach nie zabraknie jedzenia na start (sucha i mokra karma), zabawek, akcesoriów do pielęgnacji (szampon, cążki do pazurów, pasta i szczoteczka), ubranek na chłodniejsze dni, czy zestawów – obroża plus smycz – wszystko przetestowane wcześniej na naszych charcikach.

Udało mi się też znaleźć świetne, kolorowe, ręcznie wykonywane szarpaki i piękne ceramiczne miseczki na bambusowej podstawie – dla suczek różowe, a dla samców żółte. Mamy nadzieję, że wyprawki przypadną do gustu nowym opiekunom małych charcików, a co najważniejsze – przydadzą się na początek, jeszcze przed zakupowym szaleństwem, przez które każdy nowy właściciel przechodzi.